Arka remisuje z OKS Olsztyn

Arka Gdynia zremisowała 3:3 z trzecioligowym zespołem z Olsztyna. Ważne odnotowania jest to, że gracze OKSu do przerwy prowadzili z wyżej notowanym rywalem aż 3:0.

W pierwszej połowie lepiej grali gracze z Olsztyna i to właśnie oni schodzili do szatni z trzybramkowym prowadzeniem. Druga odsłona to już duża przewaga podopiecznych Wojciecha Stawowego. Gdyby żółto – niebiescy bardziej się postarali to mogli nawet wygrać to spotkanie. Wszystkie bramki dla Arki zdobył Marcin Chmiest.

Arka Gdynia – OKS Olsztyn 3:3 ( Marcin Chmiest 51, 54 i 66 – Łukasz Suchocki 23, Mateusz Różewicz 30, Tomasz Zakierski 32)

Arka Gdynia: (I połowa) 33. Norbert Witkowski – 3. Łukasz Kowalski, 7. Dariusz Ulanowski, 55. Krzysztof Sobieraj, 19. David Kalousek – 10. Damian Nawrocik, 29. Krzysztof Przytuła, 23. Tomasz Mazurkiewicz, 78. Olgierd Moskalewicz, 18. Marcin Wachowicz – 16. Grzegorz Niciński. (II połowa) 1. Andrzej Bledzewski – 6. Tomasz Sokołowski, 24. Marek Szyndrowski, 14. Paweł Weinar, 15. Marek Baster – 17. Piotr Bazler, 21. Michał Łabędzki, 29. Krzysztof Przytuła, 20. Bartosz Ława, 13. Bartosz Karwan – 9. Marcin Chmiest.