Agbonlahor i Young zostają na Villa Park


Martin O'Neill - menadżer Aston Villi - zapowiedział, że jego dwaj podopieczni Gabriel Agbonlahor oraz Ashley Young nie są na sprzedaż. Pierwszy z nich łączony jest z Arsenalem i mówi się, że kosztować ma 15 mln funtów. O'Neill nie ma zamiaru sprzedawać któregokolwiek z piłkarzy, gdyż w drugiej części sezonu spróbuje wprowadzić zespół do europejskich pucharów.


Udostępnij na Udostępnij na

– Czy mieliśmy jakieś oferty co do Younga i Agbonlahora ze strony innych klubów? Nie, na szczęście nie. To my jesteśmy zainteresowani piłkarzami z innych zespołów. Cieszę się, że mogę to powiedzieć. Nie chcę ich sprzedawać. Arsenal nie złożył oferty za Gabbyego. Myślę, że nie powinniście być tym zaskoczeni, że kilku dziennikarzy wywołało to zamieszanie – mówi O’Neill.

– Czy Agbonlahor i Young są bezcenni? Nie wiem co o tym myśleć, jednak pewne jest to, że nigdzie nie odchodzą. Oczywiście, jeżeli Aston Villa nie osiągnie nic wielkiego to wszystko się może zmienić. Chcemy zrobić tu coś wielkiego, pragniemy zbudować silny zespół z tych piłkarzy, którzy o sile drużyny będą stanowić przez 6 czy 7 lat – zakończył.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze