Polska zmierzy się w czerwcu z Holandią!


20 grudnia 2015 Polska zmierzy się w czerwcu z Holandią!

Tuż przed wyjazdem na mistrzostwa Europy reprezentacja Polski rozegra dwa sparingi. Jak dowiedział się "Przegląd Sportowy", rywalami "Biało-czerwonych" będą Holandia i Litwa.


Udostępnij na Udostępnij na

Dla Polaków mistrzostwa Europy we Francji rozpoczną się 12 czerwca. Kilka dni wcześniej ekipa Adama Nawałki rozegra ostatnie przedturniejowe sparingi. 1 czerwca zagramy spotkanie z trzecim zespołem świata – Holandią. Kilka dni później – 6 czerwca, rywalem naszej reprezentacji będzie Litwa.

Obaj sparingpartnerzy nie zakwalifikowali się na Euro. Warto jednak pamiętać, że Holandia to wciąż jedna z najlepszych drużyn świata, nawet mimo nieudanych eliminacji do europejskiego czempionatu. Sparing z tak wymagającym rywalem będzie dla „Biało-czerwonych” bardzo ważnym sprawdzianem przed Euro. Mecz Polska – Holandia najprawdopodobniej odbędzie się w Warszawie. Do dogadania pozostają kwestie związane z bezpieczeństwem, bowiem w lipcu na Narodowym będzie miał miejsce szczyt NATO. Mecz z reprezentacją naszych sąsiadów zostanie rozegrany w Gdańsku, skąd Nawałka i jego podopieczni wylecą do Francji.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze