PSG wygrywa ze Strasbourgiem

Paris Saint Germain nadal w grze, o utrzymanie się w Ligue 1. Dzięki wygranej ze Strasbourgiem 1:0 (w zaległym meczu 31. kolejki), PSG powoli wychodzi z niekorzystnej sytuacji.

Paris Saint Germain – RC Strasbourg 1:0 (0:0)
73′ Diane ;

Mecz wyjątkowo zaciekły, jak przystało na spotkanie, które może decydować o spadku jednej z ekip. Pierwsza połowa obfitowała w wiele groźnych sytuacji, po których każda strona mogła objąć prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem bezbramkowym i to był tylko wstęp do doskonałej drugiej części meczu.

Druga połowa i zaczęła sie prawdziwie zażarta walka. Wiele sytuacji podbramkowych, wiele strzałów, szybka gra na wysokim poziomie. W 73. minucie padł upragniony gol dla PSG. Piłkarz Amare Diane ustalił golem, końcowy rezultat na 1:0.